foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Konkurs Biblijny w Janowie

        W dniu 7 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Janowie odbył się Dekanalny Etap Konkursu Biblijnego dla uczniów klas V-VIII oraz klas III Gimnazjum na temat „Ewangelia według świętego Łukasza”. W tym roku w Konkursie wzięło udział 14 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali Kacper Borowy z kl. V i Weronika Dąbrowska uczennica z klasy III gimnazjum
Uczestnicy mieli do rozwiązania test ze znajomości treści Ewangelii według św. Łukasza, który składał się z 4 części:


- w cz. I - należało podkreślić poprawną odpowiedź
- w II części należało odpowiedzieć na pytania
- część III to test luk
- w IV części należało wybrać, co jest prawdą, a co fałszem.
Uczniowie mieli 45 minut na rozwiązanie testu.
Po zakończeniu, komisja sprawdziła prace i wyłoniła zwycięzców, którzy będą reprezentowali szkoły i parafie w Diecezjalnym Etapie tego Konkursu.Nasza reprezentantka Weronika Dąbrowska zdobyła II miejsce i tym samym zakwalifikowała się do następnego etapu konkursu, który odbędzie się 10 maja 2019 roku w naszej szkole.

 

 


2022 Copyright Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku Rights Reserved