foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Dnia 5 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się impreza edukacyjna pod hasłem "KOŁO FORTUNY Z JĘZYKIEM POLSKIM". Konkurs był zwieńczeniem różnorodnych działań, którym celem było przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.

Izabela Derewicz oraz Julia Głozak pod opieką pani Anny Mierzejewskiej i pani Pauliny Nawrockiej przygotowały serię pytań odwołujących się do zagadnień z różnych działów języka polskiego , z którymi zmierzyli się uczniowie klasy VIII oraz klas III gimnazjum. W rywalizacji wzięły udział trzy zespoły klasowe: jeden z klasy VIII i dwa z klas III. Konkursowe zmagania podzielono na dwa etapy, w tym jeden finałowy. Jury w składzie: pani Katarzyna Harnaszkiewicz (przewodnicząca), pani Anna Mierzejewska i pani Paulina Nawrocka oceniało poprawność odpowiedzi poszczególnych zespołów. Okazało się, że walka była tak wyrównana, a uczniowie tak świetnie przygotowani, że jury postanowiło przyznać dwa pierwsze miejsca: klasie VIII oraz klasie III.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym przedsięwzięciu, a naszym Koleżankom i Kolegom życzymy powodzenia na egzaminach!

 


2022 Copyright Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku Rights Reserved