foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

POŻEGNANIE LATA

DZI CHŁOPAKA

 

4 października 2017 roku na godzinie wychowawczej odbyło się Pożegnanie Lata wraz z Dniem Chłopaka. Udział brały klasy IV-VII Szkoły Podstawowej i klasy II–III Oddziałów Gimnazjalnych.

Pierwszą konkurencją  do której przystąpili wybrani uczniowie były przysłowia oraz rymowanki związane z jesienią. Uczestnicy szybko ułożyli przysłowia z rozsypanek a rymowanki wyszły bardzo śmieszne.

Talent muzyczny zaprezentowały uczennice z klasy VIIa - Gabriela Sadowska oraz Paulina Napiórkowska. Wykonały dla nas piosenkę pt. ”Despacito – Powolutku”, której „przeróbki” tekstu podjęła się Gabrysia.

Następnie nasi chłopcy musieli sprawdzić się w konkurencji tańca. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że niektórzy z nich mają ukryty talent taneczny.

Drugą rzeczą były wyścigi sportowe, w których uczestniczyli uczniowie od klasy  IV Szkoły Podstawowej do III gimnazjum. Największym sprytem wykazała się Paulina Kozicka z klasy VIa.

Kolejnym punktem imprezy był pokaz jesiennych kapeluszy wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Każdy z nich wyróżniał się czymś innym.

Przerywnikiem muzycznym był występ wokalny Julii Głozak i Patrycji Zaborowskiej z klasy IIb. Dziewczyny zaprezentowały się w piosence pt. „ Spełniaj marzenia”.

Jako, iż co roku wybierany jest Mister Szkoły, to musiało się tak zdarzyć i w tym roku. Kandydaci sprawdzali swoją wiedzę z różnych dziedzin. Następnym zadaniem był tor przeszkód na czas.

Ostatecznie Misterem został Dawid Paprotny z klasy VIa, który pokonał swojego rywala w konkurencjach wytrzymałościowych.

 Karaoke to zadanie, do którego przystąpiły drużyny z każdej klasy. Okazało się, że obecnie największym przebojem jest „Miłość w Zakopanem”. W rytm tej piosenki tańczyła cała szkoła. Wesoło i tanecznie pożegnaliśmy lato.

Zapraszamy do galerii

2021 Copyright Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku Rights Reserved