foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Grudusku obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Okolicznościowy program artystyczny przygotowali uczniowie klas drugich gimnazjum pod kierunkiem p. Anny Mierzejewskiej. Oprawę muzyczną zapewniła p. Jolanta Rutkowska, a scenografię – p. Zofia Benbenkowska.

           

Młodzi artyści wierszem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy w naszej szkole dzień. W atmosferze refleksji zwrócili się do nauczycieli i pracowników obsługi, wyrazili swoją wdzięczność za ich poświęcenie, za mądrość im przekazaną, za upór  i determinację, za troskę i za codzienny trud, który wkładają w ich edukację i wychowanie. 

Następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Katarzyna Jędrzejewska przedstawiła wyniki konkursu na najlepszego nauczyciela w sześciu różnych kategoriach. 

W kategorii „największy autorytet” zwyciężyła p. A. Mierzejewska. Najlepszym „organizatorem imprez szkolnych” została p. B. Ciska. W kategorii „kosa”, czyli nauczyciel najbardziej wymagający – ex aequo I miejsce zajęły p. B. Ciska i p. M. Sikorska. Pani M. Spocińska zdobyła tytuł „stróża porządku”, a ksiądz Sł. Szumski wygrał w kategorii „ mistrz humoru”Mistrzem elegancji został p. M. Zygnerski

 

Na koniec głos zabrała wicedyrektor szkoły p. S.Olszewska, która wiele ciepłych słów skierowała do pedagogów i pracowników obsługi, a uczniowie wręczyli im kwiaty.

2022 Copyright Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku Rights Reserved