foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Klasa IIIA w gronie zwycięzców

 

Uczniowie kl. IIIA Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Grudusku w gronie zwycięzców 8 edycji ogólnopolskiego projektu ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM.

Znamy już wyniki udziału uczniów klasy IIIa  w ogólnopolskim projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem” prowadzonym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.

Konkurs „Zdrowo jem, więcej wiem” jest częścią prozdrowotnego programu edukacyjnego „Aktywnie po zdrowie”. Dzięki bogatej i wieloaspektowej  formule projekt doskonale wpisuje się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs składa się z trzech etapów odpowiadających porom roku: jesiennego, zimowego i wiosennego.

Prowadzony jest w dwóch kategoriach: zerówki i klasy I oraz klasy II-III. Każda  kategoria jest  oceniana oddzielnie. Nagrody rzeczowe przyznawane są przez Zespół Sędziowski za uzyskanie najwyższej punktacji z zadań konkursowych pięciu zespołom w każdym etapie.

Zespół „Niezwykłe witaminki” pod kierunkiem wychowawczyni Aliny Krupińskiej wziął udział w edycji zimowej i zdobył 458,33 pkt.  zajmując  czwarte miejsce w kraju (na 174 zespoły biorące udział w tej edycji).

Projekt był realizowany przy ścisłej współpracy nauczyciela i uczniów oraz rodziców. Jest to nasz wspólny sukces.  Bardzo cieszymy się z tego, że efekty naszej pracy zostały docenione.

 

 

2022 Copyright Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku Rights Reserved